Bendrosios sąlygos ir nuostatos

Bendrosios sąlygos
 1. Šios EQhub.lt naudojimosi sąlygos (toliau – Sąlygos) taikomos naudojimuisi EQhub.lt svetaine (toliau – Svetainė), kuri priklauso MB Eqhub, įm. kodas: 306172262, Adresas: V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237, Vilnius (toliau – EQhub.lt).

 2. Kiekvieną kartą naudodamiesi Svetaine turite būti susipažinę su šiomis Sąlygomis, ypač, jeigu naudojatės patarimais apie sportą, fizinę ir psichinę sveikatą. Naudodamiesi šia Svetaine patvirtinate, jog esate susipažinę su šiomis Sąlygomis ir įsipareigojate besąlygiškai laikytis jų ir bet kurių kitų sąlygų ar politikų.

 3. Šios sąlygos turi tokią pačią teisinę galią kaip ir sutartis sudaryta tarp jūsų ir EQhub.lt.

 4. Paslaugų siūlymas ir apimtis.

 5. EQhub.lt yra paslaugų, siūlomų įsigyti svetainėje, tiekėjas.

 6. Paslaugų, kurios yra siūlomos jums Svetainėje tipą ir apimtį, išsamią informaciją apie galimas funkcijas ir jų prieinamumą galima bet kada peržiūrėti Svetainėje. Pagrindinis paslaugų komponentas yra nematerialus informacijos teikimas saviugdos, edukacijos ir motyvacijos temomis.

Prekių pardavimas
 1. Kiekvienos EQhub.lt parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės parduotuvėje.

 2. EQhub.lt prekės, nurodytos parduotuvėje, savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl naudojamo monitoriaus ypatybių. Prekės taip pat gali neatitikti jūsų subjektyvių lūkesčių.

 3. Užsakymo metu nurodytos kainos taikomos visoms prekėms ir paslaugoms. Mūsų kainos nurodytos eurais ir apima šiuo metu taikomą įstatymuose numatytą PVM ir neapima pašto ir pakavimo ar kitų papildomų paslaugų, jei nėra aiškiai sutartos alternatyvos.

 4. Paprastai užsakymą (kai jį priėmėme) galite atšaukti dėl bet kokios priežasties iki išsiuntimo vietos. Jei per šį laiką atšauksite sutartį, visi jūsų atlikti mokėjimai bus grąžinti per 30 dienų.

 5. Jei nesate patenkinti jūsų pasirinktomis prekėmis, galite jas grąžinti mums per 14 dienų nuo gavimo. Mes galime jums pasiūlyti keitimą arba, jūsų pasirinkimu, grąžinamąją išmoką, jei produktai bus grąžinti visiškai, puikios būklės, nenaudoti, išskyrus bandyti ir su originalia pakuote.

 6. Prekių pristatymas atliekamas siunčiant produktus jūsų nurodytu adresu. Jūs garantuojate ir nurodote, kad su užsakymu buvo pateiktas visas ir teisingas pristatymo adresas. Jei dėl neteisingų pristatymo adreso duomenų atsiranda papildomų pristatymo išlaidų, jūs prisiimate jų išlaidų atsakomybę. Prekių grąžinimo išlaidas padengia pats pirkėjas.

 7. Pristatymą atlieka trečiosios šalys, kurios veikia pagal savo sąlygas. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių veiksmus. Mes neatsakome už pristatymą ir vėlavimą dėl force majeure aplinkybių. Force majeure aplinkybėmis laikomos karas, riaušės, aukštesnės institucijos trukdžiai, pramoniniai ginčai, streikai ar lokautai, žaliavų ar energijos trūkumai, taip pat neišvengiami eksploatavimo ar transporto sutrikimai, pvz., elektros energijos tiekimo sutrikimai, gaisras, potvyniai arba neigiamas transportavimo oro poveikis.

Intelektinės nuosavybės teisės
 1. Visas turinys, įtrauktas į mūsų Svetainę, įskaitant, bet neapsiribojant produktais, vaizdais, nuotraukomis, prekių ženklais, muzika, garsais, vaizdo įrašais, dokumentais, piešiniais, skaičiais, logotipais, meniu, tinklalapiais, grafika, spalvomis, schemomis, dizainu, yra EQhub.lt ar trečiųjų šalių nuosavybė ir yra saugoma nacionalinių ir tarptautinių autorių teisių ir kitų intelektinės nuosavybės įstatymų. Jūs negalite atgaminti, skelbti, platinti, rodyti, modifikuoti, kurti išvestinių darbų iš Svetainės turinio ar jo dalies be išankstinio, aiškaus, raštiško EQhub.lt sutikimo.

 2. EQhub.lt turi išimtinę teisę savo nuožiūra leisti ar uždrausti bet kokį atgaminimą, skelbimą, platinimą, rodymą, modifikavimą, išvestinių kūrinių kūrimą ar naudojimą bet kokiu būdu, visiškai ar iš dalies, turinį.

Dovanų kuponai
 1. EQhub.lt siūlo dovanų kuponus, kuri yra mūsų Svetainėje siūlomų prekių ir paslaugų kuponai. Jie siunčiami elektroniniu paštu el. pašto adresu, nurodytu užpildant užsakymą. Mes nesiūlome fizinių dovanų kuponų.

 2. Dovanų kuponu galima pasinaudoti tik vieną kartą, prekių ir paslaugų pirkimo metu nurodant dovanų kupono kodą nuolaidos kodo lauke.

 3. Dovanų kuponai ir likusi nuo pirkimo suma atsiskaitant dovanų kuponu negali būti grąžinta, pakeista grynaisiais pinigais ar kreditu į sąskaitą.

 4. Dovanų kuponai galioja 12 mėnesių nuo nupirktos dienos. Dovanų kuponų atšaukti ar grąžinti negalima.

Sutarties atsisakymas
 1. Jūs turite teisę atsisakyti sutarties (atšaukti savo užsakytas paslaugas) ir atgauti visą sumokėtą sumą ne vėliau kaip likus vienai dienai iki paslaugų suteikimo dienos,

 2. Tuo atveju, jeigu atsisakyti sutarties (atšaukti savo užsakytas paslaugas) norite paslaugų teikimo dieną, privalote gauti rašytinį paslaugų teikėjo sutikimą. Priešingu atveju, mokestis už paslaugas jums nebus grąžinamas.

 3. Tuo atveju, jeigu aukščiau nurodytomis sąlygomis norite atsisakyti sutarties, privalote apie tai pranešti EQhub.lt el. paštu labas@eqhub.lt jūsų atliktų mokėjimų grąžinimą jums inicijuosime per 14 kalendorinių dienų.

 4. Tuo atveju, jeigu paslaugos buvo visiškai suteiktos, jūs netenkate teisės atsisakyti sutarties.

Klientų aptarnavimas
 1. Iškilus klausimams ir (arba) problemoms, susijusioms su Svetaine, su EQhub.lt galite susisiekti el. paštu labas@eqhub.lt. Mes padarysime viską, ką galime, ir atsakysime kaip įmanoma greičiau.

Prieinamumas ir atsakomybė
 1. Nors dedame visas paslaugas, kad Svetainė būtų prieinama 24/7, mes neprisiimame atsakomybės, jei dėl techninių priežasčių bus negalima užtikrinti nepertraukiamo Svetainės prieinamumo.

 2. EQhub.lt atsako tik už tokius tiesioginius nuostolius, jei jo teisinis atstovas arba vienas iš jo atstovų (bet ne paslaugų teikėjas) pažeidė esminę sutartinę prievolę arba jei nuostoliai atsirado dėl didelio EQhub.lt , jo teisinio atstovo ar vieno iš jo atstovų (bet ne paslaugų teikėjų) aplaidumo ar ketinimų.

Alternatyvus ginčų sprendimas
 1. Bet koks ginčas, susijęs su mūsų Svetaine, turi būti išspręstas jūsų ir EQhub.lt derybomis el. paštu labas@eqhub.lt.

 2. Jei ginčo neįmanoma išspręsti pirmiau minėtu būdu, jis išsprendžiamas naudojant Europos Komisijos valdomą elektroninio ginčų sprendimo platformą. Šioje platformoje taip pat galite rasti daugiau informacijos apie vartotojų teises, ginčų sprendimą ir nacionalinį kontaktinį centrą savo šalyje.

Baigiamosios nuostatos
 1. EQhub.lt turi teisę visiškai arba iš dalies perduoti bet kokias sutartis sudarytas su jumis ar paslaugų teikėjais.

 2. Šios Sąlygos gali būti vienašališkai EQhub.lt keičiamos ar atnaujinamos iš anksto jums nepranešus. Todėl kiekvieną kartą, kai užsisakote paslaugas ar perkate prekes turite susipažinti su šiomis Sąlygomis.

 3. Ginčų sprendimui kylantiems tarp jūsų ir EQhub.lt yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė ir jurisdikcija.

Paskutinis atnaujinimas: 2021-12-15